SALA WESELNA

Szukasz idealnego miejsca na wesele w Wielkopolsce? Jeśli preferujesz zaciszną lokalizację, to nasza restauracja Stara Mleczarnia, znajdująca się w malowniczej wsi Mochy, położonej na pograniczu województw lubuskiego i wielkopolskiego, będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Sala weselna będzie odpowiednią bazą do stworzenia tradycyjnego, eleganckiego i minimalistycznego wystroju albo wręcz przeciwnie – pełnego wytwornych dekoracji. Białe stoły i ażurowe krzesła, wpisujące się w prowansalską prostotę, możemy ułożyć w dowolnym kształcie. Na życzenie przygotujemy również osobny stół na degustacje. Jesteśmy otwarci na współpracę z konsultantami ślubnymi. Przed przyjęciem udostępniamy salę weselną do udekorowania w wybranym stylu, tak, by każdy najdrobniejszy szczegół był dopracowany. Zatem możesz ułożyć winietki według własnych preferencji, a także drobne upominki dla gości na stole oraz ozdobić dodatkowo wnętrze.

Sala weselna jest idealna na przyjęcia taneczne nawet na 180 osób z możliwością połączenia z salą kominkową przy większej liczbie Gości. Jeśli szukasz bazy noclegowej, dysponujemy 9-cioma pokojami, a w niedalekiej odległości znajdują się hotele, gdzie zaproszone osoby mogą przenocować. Tutaj urządzisz swoje wymarzone wesele, imprezę jubileuszową czy spotkanie firmowe. Do dyspozycji Gości jest przytulny taras z widokiem na park. Zatem mogą zaczerpnąć świeżego powietrza, a także oddalić się nieco od zabawy, by porozmawiać w sprzyjających warunkach, bez towarzyszącej głośnej muzyki, a w dogodnej chwili wrócić do środka. Komfort całonocnych tańców podnosi drewniany parkiet.

Sala bankietowa

Jeśli planujesz imprezę integracyjną lub jubileuszową firmy i szukasz miejsca na jej organizację w Wielkopolsce, to Stara Mleczarnia zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Znajdzie się tu miejsce na konsolę DJ-a, a także dla zespołu. Bez problemu zorganizujecie zabawy integracyjne czy prezentacje i wykłady zaproszonych gości zaplanowane w części oficjalnej.

Zatem, jeżeli szukasz sali weselnej lub bankietowej, która pomieści dużą ilość osób, a także chcesz zapewnić doskonałe menu na imprezę, to oferta Starej Mleczarni spełni Twoje oczekiwania. Serwujemy najlepsze dania kuchni polskiej. Gwarantujemy najwyższą jakość, świeże produkty, a także profesjonalną obsługę, która zawsze jest do dyspozycji.