Imprezy okolicznościowe – Wielkopolska

Ważne uroczystości wymagają szczególnej oprawy. Jeśli chcą Państwo urządzić specjalną, urodzinową imprezę jubileuszową, uczcić chrzest czy komunię dziecka, to polecamy naszą restaurację Stara Mleczarnia. Jasny wystrój doskonale podkreśla podniosłość każdego wydarzenia. W takim wnętrzu wszyscy goście będą czuli się doskonale. Białe stoły możemy ustawić w dowolnej konfiguracji. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu maksimum wygody. Do dyspozycji są trzy sale.

W naszej restauracji Stara Mleczarnia organizujemy także okolicznościowe przyjęcia z okazji różnych świąt. Zatem można zamówić stolik na romantyczną kolację w walentynki albo w rocznicę ślubu. Dekorujemy wszystkie przestrzenie, by oddać klimat danego wydarzenia. Dbamy, by ozdoby współgrały z purystyczną aranżacją wnętrza. W przypadku uroczystości zamkniętych i wynajęcia jednej z sal można ją przystroić samodzielnie. Oczywiście służymy zawsze naszą pomocą, radą i doświadczeniem. Każde wydarzenie może być naprawdę duże pod względem liczby gości, gdyż sala balowa pomieści nawet 180 osób, a w razie potrzeby da się ją połączyć z kominkową, która zapewnia dodatkowe 30 miejsc. Pragniemy zaznaczyć, że pojemność pomieszczeń idzie w parze z ergonomią, zatem nawet w przypadku tak licznej imprezy, każdy gość może mieć zagwarantowany komfort na najwyższym poziomie. Dbamy również o to, by zapewnione były ciągi komunikacyjne.

Na okolicznościowe uroczystości oferujemy doskonale skomponowane menu, w oparciu o regionalne i sezonowe produkty. Wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Dzięki temu nasze dania zachwycają wszystkich gości swoim smakiem. Dbamy także o różnorodność, aby zaspokoić potrzeby wszystkich osób odwiedzających nasz lokal. W karcie nie brakuje także pysznych deserów na osłodę.

Wszystkim mieszkańcom Wielkopolski, a także przyjezdnym gościom rekomendujemy imprezy okolicznościowe organizowane w naszej restauracji Stara Mleczarnia. Jeśli chcą Państwo zarezerwować salę, to zachęcamy do kontaktu. Dokładamy wszelkich starań, by każda zabawa była udana. Pyszne jedzenie, stylowe wnętrze oraz profesjonalna obsługa to gwarancja Państwa zadowolenia.

SALA NR 1

SALA NR 2

SALA NR 3