IMPREZY INTEGRACYJNE – Wielkopolska, Lubuskie

Stworzenie zgranego zespołu pracowników wymaga ich zapoznania się, a środowisko pracy nie zawsze temu sprzyja. Dlatego świetnym pomysłem jest organizacja imprez integracyjnych. To doskonała forma odstresowania po ciężkim tygodniu, związanym z wypełnianiem obowiązków zawodowych, a także motywacji do dalszych działań. Jeżeli szukają Państwo eleganckiego miejsca na imprezy integracyjne w województwie lubuskim lub wielkopolskim, to rekomendujemy naszą restaurację Stara Mleczarnia. Można stworzyć kameralną atmosferę, wybierając salę kominkową dla mniejszej grupy pracowników albo postawić na efektowny bal, gdzie poza pracownikami mogą być zaproszone osoby towarzyszące. Nasze balowe wnętrze nadaje się doskonale na taką imprezę.

Niezapomniane imprezy firmowe w Starej Mleczarni!

Warto zwrócić uwagę na estetykę naszych sal na imprezy integracyjne i firmowe. Utrzymane w białym kolorze ściany doskonale komponują się z ciemną, antypoślizgową podłogą. W oknach znajdują się transparentne zasłony, które wpisują się w styl wnętrza, a ciepłe światło kinkietów doskonale podkreśla przytulną atmosferę. Klimat sali sprzyja integracji pracowników. Nasze pomieszczenia restauracyjne są pięknie przystrojone, ale jeśli chcą Państwo zorganizować imprezę tematyczną, to także służymy radą. Chętnie współpracujemy z zatrudnionymi przez Państwa dekoratorami i firmami eventowymi, tak by wszystko było przygotowane wedle oczekiwań, a impreza mogła być udana.

W naszej restauracji można również zorganizować udaną konferencję. Sala balowa przemieni się w przestrzeń idealną do biznesowych dyskusji, prelekcji zaproszonych gości, a jednocześnie zachowa swój charakter. Państwo mogą poświęcić się pracy, a my w tym czasie przygotujemy pyszne i pożywne dania. W naszej karcie dostępne są wykwintne potrawy kuchni polskiej. Proponujemy również pyszne desery z dodatkiem sezonowych owoców. Tak przygotowana sala konferencyjna spełni oczekiwania najbardziej wymagających.

Jeśli chcą Państwo zwiększyć prestiż swojego przedsiębiorstwa, to proponujemy organizację firmowych imprez jubileuszowych czy też integracyjnych, a także branżowych konferencji w Starej Mleczarni. Nasza restauracja znajduje się w doskonałej lokalizacji i będzie świetnym wyborem dla wszystkich firm z Wielkopolski. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!